Pro uchazeče o zaměstnání

Nabídky zaměstnání

Podpora kandidátů

Pokud v současné době hledáte nové zaměstnání nebo se poohlížíte po nových možnostech a nové výzvě, obraťte se na nás. Velice rádi Vám vhodné zaměstnání zprostředkujeme. Klademe důraz na diskrétnost a naše etické zásady – Váš životopis i budoucí kariéra jsou u nás v dobrých rukou.

Postup pohovoru u nás ve společnosti:

Pokud Vás zaujme některý z našich inzerátů, zašlete nám životopis. Váš životopis si prostudujeme a, pokud odpovídá požadavkům našeho klienta, velice rádi se s Vámi osobně setkáme. Pokud neodpovídá požadavkům, necháme si ho v naší databázi a budeme Vás kontaktovat, jakmile obdržíme poptávku odpovídající Vašemu profilu.

Pohovor v naší společnosti trvá 30 – 60 minut a klade si za cíl Vás poznat a zjistit Vaše požadavky na zaměstnání, motivační faktory, platová očekávání, Vaše cíle a ambice. Zároveň u nás absolvujete desetiminutový jazykový test. Pokud Vás nabídka zaujme a Vaše znalosti a dovednosti odpovídají požadavkům, pozici i klienta Vám na pohovoru představíme.

Dalším krokem je posouzení Vašeho životopisu naším klientem a ideálně sjednání osobního pohovoru. Na pohovor u klienta se připravte, je to Vaše šance ukázat, že jste ten pravý/pravá pro dané místo. Pro získání bližších informací prosím klikněte na Užitečné typy na pohovor.

Po pohovoru u klienta Vás požádáme, abyste nám zavolali a sdělili, zda máte o danou pozici zájem či ne a samozřejmě i proč. Tato informace je pro nás velice důležitá, protože Vás u klienta můžeme dále podpořit nebo alespoň získat lepší představu o Vámi požadované pozici.

Na závěr celého procesu Vám i klientovi rádi pomůžeme s dojednáním podmínek nástupu. Minimálně po dobu zkušební doby oceníme, když nás budete informovat o spokojenosti ve Vašem novém působišti.

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips
logo
info@employmentexpress.cz
Tel./Fax: +(420) 234 221 400

Employment Express, s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3
120 00   Praha 2

navigace

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips

Managed by Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky