Pro uchazeče o zaměstnání

Nabídky zaměstnání

Náborové služby

V našem náborovém oddělení si klademe za cíl kvalitně a rychle získat, prověřit, vybrat a doporučit klientovi kvalifikované kandidáty na požadovanou pozici ve společnosti. Docílíme toho následujícími kroky:
 1. Analýza pracovní pozice a profilu

  - Na základě popisu práce spolu s klientem zanalyzujeme, koho opravdu hledá, jaké jsou jeho záměry a potřeby. Nábor realizovaný na základě přesné analýzy a náplně práce má daleko vyšší pravděpodobnost úspěchu.
 2. Vyhledání kandidátů

  - Pozici zveřejníme. Inzerujeme na pracovních portálech, v národních i lokálních novinách, profesionálních publikacích, na sociálních sítích. Kandidáty dále získáváme z naší databáze a na doporučení.
 3. Screening kandidátů

  - S kandidáty, kteří odpovídají profilu pozice, vedeme telefonický a následně i osobní pohovor. Posuzujeme jejich odborné i osobnostní dovednosti, pracovní zkušenosti, jazykové znalosti a zjišťujeme jejich motivaci k práci a očekávání od budoucího zaměstnání.
 4. Doporučení a prezentace kandidáta

  - Dalším krokem je představení kandidátů. Klientovi zašleme jejich životopis spolu s naším hodnocením a výsledky jazykových testů. Samozřejmě jsme klientovi k dispozici i po telefonu, abychom mohli zodpovědět další případné dotazy, potvrdit nebo vyvrátit jeho dojmy a domluvit s ním osobní setkání. Na základě požadavku klienta můžeme zajistit ústní reference na kandidáta.

Náborové služby jsou zdarma až do okamžiku, než klient s naším kandidátem podepíše smlouvu. To znamená, že nezáleží na tom, kolik našich kandidátů klient potká nebo kolik inzerátů na danou pozici otiskne, zaplatí pouze, když zaměstná jednoho z kandidátů doporučených naší společností.

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips
logo
info@employmentexpress.cz
Tel./Fax: +(420) 234 221 400

Employment Express, s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3
120 00   Praha 2

navigace

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips

Managed by Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky