Pro uchazeče o zaměstnání

Nabídky zaměstnání

O společnosti

Naše společnost byla založena v roce 2002. Klademe si za cíl poskytnout firmám komplexní řešení v oblasti lidských zdrojů a personálního řízení, nabídnout jim profesionální služby na vysoké úrovni, excelentní zákaznický servis a možnost získat v nás nejen dodavatele, ale i zkušeného partnera.

Investice do lidských zdrojů je v mnoha firmách investicí nemalou. Spojením naší znalosti trhu, dlouholetých zkušeností a odborných vědomostí se snažíme, abychom zajistili návratnost této investice. Naším záměrem není pouze úspěch naší společnosti, ale samozřejmě i úspěch našich klientů, který nám pak může zaručit dlouhodobé partnerství.

Dnes můžeme říct, že úspěšně pracujeme pro české a zahraniční společnosti nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za léta působení na pracovním trhu jsme si vybudovali rozsáhlou databázi životopisů a získali mnoho spokojených klientů jak na straně firemní klientely, tak i mezi našimi kandidáty. Stále však pracujeme na rozšiřování našich služeb, zdokonalování našich postupů a technologií a zvyšování úrovně zákaznického servisu.

Úspěšně poskytujeme služby v těchto oblastech:

V případě zájmu o naše služby nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Velice rádi se s Vámi sejdeme osobně a Vaše potřeby a požadavky prodiskutujeme.

 
today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips
logo
info@employmentexpress.cz
Tel./Fax: +(420) 234 221 400

Employment Express, s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3
120 00   Praha 2

navigace

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips

Managed by Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky