Pro uchazeče o zaměstnání

Nabídky zaměstnání

Senior Marketing Coordinator – Professional Services

Vloženo: Úterý, 20 Listopad 2018
Lokalita: Praha
Obor: Marketing
Popis:

Naším klientem je významná mezinárodní právní kancelář. V České republice sídlí v moderních kancelářích na Praze 1. V tuto chvíli vyhlašují výběrové řízení na středně-seniorní pozici do marketingu (tým business development).

Cílem pozice je poskytnout právnímu týmu se specializací na bankovnictví a mezinárodní kapitálové trhy organizační a administrativní podporu při veškeré marketingové komunikaci uvnitř i vně firmy. Marketingové oddělení má 3 kolegy (manažer, koordinátor, asistent). Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátora.

Náplň práce:

  • Tvorba nabídek a prezentací.
  • Pravidelná setkání s právníky s cílem stanovení business development strategií, naplánování vhodných témat pro workshopy a konference, naplánování dalších podpůrných aktivit pro klienty (např. sportovní či umělecky zaměřené akce).
  • Analýza trhu a klientů.
  • Interní komunikace – zajištění vzájemné informovanosti mezi týmy formou příspěvků na intranet, na firemní blog, formou účasti na setkáních jiných týmů a vzájemné informování o dění ve firmě.
  • Organizace eventů – zajištění vzdělávacích akcí i akcí spíše relaxačního charakteru.
  • Aktualizace databáze klientů a veškerých informací týkajících se interních zaměstnanců.

Úspěšný uchazeč musí splňovat následující požadavky:

  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně C1.
  • 2-5 let zkušeností na obdobné pozici v business development ve společnosti spadající do odvětví PROFESSIONAL SERVICES (součástí minulé pozice by měla být alespoň částečná zkušenost s psaním obchodních nabídek). Zkušenost z farmacie, FMCG, auto-moto, apod. bohužel není pro tuto pozici relevantní.
  • Nadšení pro práci, kreativitu, schopnost dotahovat projekty do zdárného konce, zaměření na detail.

Nabízíme Vám nadstandardní finanční ohodnocení, možnost home-office 1x týdně, jazykové kurzy, plně hrazenou multisport kartu, stravenky a soukromé zdravotnické zařízení.

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří již mají předchozí zkušenosti obdobného charakteru. Na druhou stranu se nejedná o pozici manažerskou, a tak není nejvhodnější pro již seniorní kandidáty působící na vyšších pozicích.

Pokud Vás pozice zaujala, prosím, zašlete svůj životopis Lence Štěpánové na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky? Pokud ano, prosím, zašlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat zpět.

Vložte soubor:
Nebo volejte:
+ 420 234 221 400

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips
logo
info@employmentexpress.cz
Tel./Fax: +(420) 234 221 400

Employment Express, s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3
120 00   Praha 2

navigace

today betting odds today`s football predictions football dropping odds and tips

Managed by Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky